מוצר נוסף בהצלחה

סדנה דיגיטלית כיתת אומן "הסודות של קדוש" עם קרן+ספר "הסופגניות של קדוש"

זמינות: קיים במלאי
₪749.00

תיאור

סדנה איכותית, מקיפה ומעמיקה שמתאימה לחובב האפייה הביתי המעוניין להכיר מבפנים את העולם המקצועי ולקבל ידע וכלים לעלות שלב בקונדיטוריה הביתית תוך לימוד של מתכונים שהינם בסיס להבנת עולם הקונדיטוריה ולקונדיטור מקצועי המעוניין להרחיב את הידע העיוני שלמד עם שיטות וטיפים ייחודיים איך להתקדם ולהפוך את העבודה המקצועית ליעילה ויצירתית יותר.

סדנה שמכניסה אתכם למאחורי הקלעים של קונדטוריה מקצועית על ידי שף קונדיטור יצירתית וחדשנית שחולקת מהידע שלה, שמעבירה אתכם דרך ומלמדת אתכם את בסיס הידע לאפייה מקצועית בשיטה מעשית. הלימוד יאפשר לכם, בעזרת כלים חדשים וידע מקצועי, להפוך ליעילים יותר ובעיקר יצירתיים יותר.  

הסדנה הינה דיגיטלית ולכן תוכלו לחזור עליה בכל שלב מכל מקום ובכל זמן. 

הסדנה מתנהלת באתר סגור, אליו תהיה גישה לרוכשי הסדנה בלבד, מרגע ההרשמה.

חשוב לציין שהסיסמה שתועבר אליך ניתנת למימוש במנוי אחד בלבד (מהנייד/המחשב, לבחירתך).

ההדרכות מועברות על-ידי שף קונדיטור קרן קדוש, בשיעורי וידאו מוקלטים ומגובים במסמך PDF המפרט כמויות ורכיבים לכל המתכונים 

בנוסף, ניתן לשלוח לשף קונדיטור קרן קדוש בכל שלב שאלות, כדי שהלימוד שלך יהיה אפקטיבי.


וספר "הסופגניות של קדוש" שישמש אתכם בכל ימות השנה. כאן תמצאו עוד מ"הסודות של קדוש"- מתכונים וטיפים שישמשו אתכם כמוצר משלים לחוויה בסדנה.
בעזרת המתכונים בספר תוכלו להגדיל את ארגז הכלים שלכם ליצירת טעמים, מרקמים ומגוון רעיונות יצירתיים נוספים למילויי המאפים שלכם.

כי כמו שכבר אמרנו, הסופגניות הן רק התירוץ...


סופגניות מופלאות * קרם הערמונים המפורסם * מרמלדה מנצנצת מסוכר * מרשמלו פיסטוק אלוהי * כנאפה לוהט * קרמו שוקולד מושחת * מרנג לבן ומבריק * ריבת תות ביתית * קרמל מלוח * סוכריות טופי * נוגטין קריספי * עוגת גבינה קרמית * טירמיסו * קרם ברולה * ועוד מתכונים רבים לקרמים מופלאים וממתקים מיוחדים שיהפכו את ביתכם לקונדטוריה וקונפיסרי משובח מתי שרק תרצו.